NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Neringa prisijungė prie akcijos „Keliu vėliavą“

Prie LRT inicijuotos visuomeninės socialinės akcijos „Keliu vėliavą“ prisijungė ir labiausiai į šalies vakarus nutolusi bendruomenė. Keliolika valstybės vėliavų plevėsavo ant Neringos savivaldybės pastato.

Prisijungdama prie iniciatyvos Neringos savivaldybė kviečia kurorto bendruomenę artėjantį atkurtos valstybės šimtmetį minėti išradingai ir linksmai.

„Lietuvos dalis yra kiekvienas čia gyvenantis, tad kiekvienas galime prisidėti, kad mūsų šalies šiandiena bei ateitis džiugintų vienybe, pagarba, sėkmingais pasiekimais, stipriu valstybingumu. Švęskime kurdami savo tradicijas ar prisijungdami prie jau egzistuojančių visuomeninių iniciatyvų“, - švęsti Valstybės atkūrimo šimtmetį kviečia Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis.

Prisidėti prie Vasario16-osios minėjimo ragina ir Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila“. Centro darbuotojai kviečia kartu gaminti jų pačių sugalvotą muzikos instrumentą – agilėlį.

Ant Nidos centre augančio Laisvės ąžuolo pakabinti agilėliai gaudys vėją ir skambės viltingai nešdami žinią apie nuostabiąją žemę ir Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį.  

Kad iš tiesų skambėtų, Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila“ nori pagaminti šimtą agilėlių. Ant Laisvės ąžuolo juos planuojama pakabinti vasario 15-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio sukakties išvakarėse.

Gyventojai kviečiami prisijungti į kūrybines agilėlių dirbtuves, kurios nuo šiandien, vasario 8-osios, veiks Nidos kultūros ir turizmo informacijos centre „Agila“ (turizmo informacijos centro patalpose) kasdien nuo 13 iki 18 val.

Daugiau Lietuvos valstybingumo šimtmečio iniciatyvų>>>

 

     

 Atgal Spausdinimo versija
 

Meras   
Mero darbotvarkė
 
        
 
            DARIUS JASAITIS
 


 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Skaičiuojama nuo: 2006-06-06 Šiandien apsilankė: 0
Iš viso apsilankė: 0 Dabar naršo: 0