NERINGOS
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
 

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Taikos g. 2, LT-93123, Neringa, tel. (8 469) 52 234, faks. (8 469) 52 572. 
El. paštas meras@neringa.lt  administracija@neringa.lt  Juridinių asmenų registras, įstaigos kodas 188754378.


Prisijungimas gyventojams
Naujienų prenumerata
Įrašykite savo el.pašto adresą


 

 
 
Pradžia
Naujienos
Neringos savivaldybės dėmesys priešgaisrinei saugai – neblėsta

Stiprindama priešgaisrinę saugą, Neringos savivaldybė ne tik gerina Juodkrantės ugniagesių komandos darbo sąlygas, bet ir skiria dėmesį Neringos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos sklandžiam darbui būtinų priemonių atnaujinimui.

Šiais metais Neringos savivaldybė kurorto priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai perdavė keturračio priekabą. Ši priekaba bus naudojama kartu su prieš kelis metus perduotu neatlygintai naudotis keturračiu. Tarnybai taip pat perduoti absorbentai, sugeriantys į aplinką išsiliejusias pavojingas medžiagas. Aplinkai nepavojingi absorbentai padės suvaldyti išplitusius naftos produktus tiek krante, tiek, nutikus nelaimei – vandenyje. Perduotas ir motorinis cheminių medžiagų putimo įrenginys, skirtas absorbentams paskleisti.

Šiais metais taip pat atnaujinti ir Juodkrantės ugniagesių komandos, šiuo metu pavaldžios biudžetinei įstaigai „Paslaugos Neringai“, koviniai rūbai.

„Administruojamos teritorijos išskirtinė svarba mus įpareigoja reikšti ypatingą palaikymą sritims, kurios Kuršių nerijoje užtikrina saugumą ir jos vertingųjų elementų išsaugojimą. Glaudaus bendradarbiavimo ir savitarpio supratingumo priešgaisrinės saugos užtikrinimo srityje siekiame jau ne vienerius metus“, - teigia Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis.


Naujausios darbo priemonės apžiūrėtos Neringos savivaldybės, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ir biudžetinės įstaigos „Paslaugos Neringai“ susitikimo metu. Apžiūrėta ir prieš kelis metus įsigyto Juodkrantės ugniagesių komandos automobilio būklė.

 

 

        

 

 Atgal Spausdinimo versija
 

Meras   
Mero darbotvarkė
 
        
 
            DARIUS JASAITIS
 


 

 

© Neringos savivaldybė
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Skaičiuojama nuo: 2006-06-06 Šiandien apsilankė: 0
Iš viso apsilankė: 0 Dabar naršo: 0